Kdo jsme?

Jsme několik úzce spolupracujících vývojářských firem a aktuálně máme jen jediný problém: rosteme. A protože rosteme, tak potřebujeme najít nové kolegy. Převážně programátory, ale občas potřebujeme rozšířit i některé z našich dalších oddělení – front-end, zákaznickou podporu, grafiky, konzultanty a tak. Jen na to vaření kávy nikoho nehledáme, to zvládáme všichni sami. Prostě korporát s přebujelou administrativou nejsme a ani být nechceme.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice:

Linux admin

Jsi administrátor, který dnem i nocí žije v příkazové řádce? Máš zkušenosti s Linuxem, databázovými i aplikačními servery? Pak hledáme právě tebe!

Front-end developer

Jsi “frontenďák”, který si tyká nejen s HTML a CSS, ale především s JavaScriptem? Umíš kódovat rychlé a optimalizované weby? Pojď k nám a my ti umožníme pracovat na zajímavých a různorodých projektech pro tuzemské i zahraniční společnosti.

PHP programátor

Jsi PHPkář se zkušeností s některým z frameworků? Víš, co jsou to microservices? Chceš pracovat v mladém týmu na zajímavých projektech s využitím moderních techologií? Pak pojď k nám.

Chcete s námi spolupracovat?

Zajímala by vás práce u nás? Ozvěte se a my vás rádi pozveme na kafe.