O nás

Kdo jsme

Od roku 2013 se úzce specializujeme na návrh a vývoj softwarových řešení, stavěných na míru potřebám našich zákazníků. Dnes jsme stabilní společnost s řadou implementovaných řešení v České Republice i v zahraničí. Zaměřujeme se především na výrobu cloudových služeb (SaaS), podnikovou servisní architekturu, datové integrace, procesní automatizaci a řízení velkých IT projektů.

Poskytujeme služby s důrazem na vzájemnou důvěru, která je podle nás v dnešním IT světě klíčovou hodnotou. Volba správného dodacího modelu a jeho dodržování v průběhu spolupráce zaručuje našim klientům dodávky nejvyšší kvality.

Tým

Jsme tým cílevědomých profesionálů s bohatými podnikovými a technickými znalostmi a zkušenostmi. Zájem o nové technologie a trendy v oblasti IT průmyslu nás motivují zvyšovat své odborné znalosti a posouvat se vpřed každý den.

Hodnoty

  • vzájemná důvěra
  • dlouhodobé vztahy s klienty
  • dodávky nejvyšší kvality

Hanaboso v číslech

  • 6+ let dodáváme robustní řešení
  • 25+ vývojářů
  • 15+ dlouhodobých projektů

Vybrané projekty

Automatizace procesů pro e-commerce

Postavili a automatizovali jsme procesy pro jednoho z největších hráčů na trhu e-commerce v České Republice. Dodali jsme řešení založené na mikroservisní architektuře s využitím nejnovějších technologií, vysoce škálovatelné a integrované do existujícího ekosystému našeho klienta. Zapojení nových partnerů prostřednictvím našeho kanálu otevřelo dodatečné možnosti zisku ze stávajících systémů.

 

Automatizace procesů a integrace dat kreditní společnosti

Sjednotili jsme datové toky a řízení v mezinárodní kreditní společnosti. Integrovali jsme data z existujících interních procesů našeho klienta a zautomatizovali řadu rutinních úkolů a procesů. Naše řešení vedlo k lepšímu řízení datových toků uvnitř společnosti, nižšímu internímu riziku a snížení operačních nákladů našeho klienta.

 

Vývojová a integrační platforma

Zahraniční start-up zaměřený především na americký trh za námi přišel s poptávkou po vývoji platformy, která by umožnila ne-vývojářům jednoduše mezi sebou integrovat aplikace na několik málo kliknutí. Nejdřív jsme postavili prototyp, který ověřil koncepci navrhovaného řešení. V další fázi projektu jsme navrhli architekturu produkční aplikace a řešení celého projektu. Abychom zajistili řádnou dodávku řešení v domluvených termínech, řídili jsme několik týmů externích IT dodavatelů našeho klienta.

 

Vývoj emailové a marketingové platformy

Našim úkolem v této zakázce bylo zajistit integraci již vznikající platformy s dalšími cloudovými službami. Postavili jsme prostředí pro nabídku aplikací (app store) s řadou konektorů pro e-commerce, CRM, ERP a služby sociálních sítí. Nakonec jsme převzali vývoj celého pozadí mikroservisní architektury kterou dále rozvíjíme podle požadavků našeho klienta.

Partnerství