Hledáme kolegy

Chcete pracovat v moderní a dynamické firmě se zajímavými klienty? Pojďte pracovat k nám.

Hledáme nové posily pro náš tým, na plný i zkrácený úvazek. Nabízíme zajímavé pracovní ohodnocení, možnost home office, práci v moderním prostředí nových kanceláří v Hradci Králové, relax zónu s ping-pongem, kulečníkem a šipkami. Kancelář se nachází v Hradci Králové, asi 5 minut chůze od Hlavního nádraží.

Máme mladý a pohodový tým, připravený zaučit nové posily. Pokud jsi vývojář, požadujeme zkušenost alespoň s některou z uvedených technologií. Více než praxe je pro nás důležitá chuť a ochota učit se nové věci a zkoumat nové technologie. Pokud jsi navíc zkušený profík, tím lépe.

+420 739 627 234‬
+420 777 048 992
info@hanaboso.com

Backend developer

Vývoj backendových aplikací u nás probíhá převážně v jazycích Go, Node.js a PHP. Pokud jde o databáze, pracujeme s MySQL, MongoDB, Elasticsearch, Redis, ArangoDB. Naše aplikace spouštíme v Docker kontejnerech.

Frontend developer

Naše projekty stavíme na React.js, Vue.js, případně Angular dle přání našich klientů. Výhodou je znalost Bootstrap či MATERIAL-UI frameworků.

DevOps – linux administrátor

Naše servery, ať už fyzické, virtuální, či kontejneryzované, spravujeme cestou infrastructure-as-code. Používáme nástroje, jako Puppet, Ansible, Terraform, Kubernetes, Docker Swarm, InfluxDB, ELK stack a další pro spolehlivý provoz našich systémů, běžících on-prem, v AWS, Azure, GCE, či OpenStacku.

+420 739 627 234‬
+420 777 048 992
info@hanaboso.com