Hledáme kolegy

Chcete pracovat v moderní a dynamické firmě se zajímavými klienty? Pojďte pracovat k nám.

Hledáme nové posily pro náš tým, na plný i zkrácený úvazek. Nabízíme zajímavé pracovní ohodnocení, možnost home office, práci v moderním prostředí nových kanceláří v Hradci Králové, relax zónu s ping-pongem, kulečníkem a šipkami. Kancelář se nachází v Hradci Králové, asi 5 minut chůze od Hlavního nádraží.

Máme mladý a pohodový tým, připravený zaučit nové posily. Pokud jsi vývojář, požadujeme zkušenost alespoň s některou z uvedených technologií. Více než praxe je pro nás důležitá chuť a ochota učit se nové věci a zkoumat nové technologie. Pokud jsi navíc zkušený profík, tím lépe.

+420 739 627 234‬
+420 777 048 992
info@hanaboso.com

Backend developer

Vývoj serverových částí u nás probíhá převážně v jazycích PHP, Node.js, Go a Python, případně Java.  Pro vývoj v PHP využíváme framework Symfony, na přání klienta i Nette nebo Laravel. Pokud jde o databáze, pracujeme s MySQL / MariaDB, MongoDB, Elasticsearch, Redis. Ve specifických případech i s Cassandra nebo OrientDB.

Frontend developer

Výhodou je pokročilá dovednost v kódování HTML, znalost budování responsivního layoutu a knihoven Less nebo Sass. Preferujeme ale především znalost React.js nebo Angular 2 a vyšší.

DevOps – linux administrátor

Pro naše řešení často využíváme microservisní architekturu. Výhodou je proto znalost správy škálovatelné infrastruktury v cloudovém prostředí AWS nebo Azure. Pracuje s Docker kontejnery, využíváme Swarm, Kubernetes, Puppet a řadu dalších technologií.

+420 739 627 234‬
+420 777 048 992
info@hanaboso.com